SEO natopie.pl

SEO Pozycjonowanie stron internetowych

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie  stron w wyszukiwarce google.pl.
Działamy  ponad 15 lat!

Nasze atuty:
- wiedza i wieloletnie doświadczenie
- płacisz tylko za efekty, gdy fraza znajdzie się na 1-szej stronie wyników google.pl
- bezpłatna wycena fraz
- dobra współpraca i kontakt
- umowa na min. 6 miesięcy, wystawiamy faktury
- optymalizacja serwisu w cenie pozycjonowania
- co miesiąc wysyłamy raport z pozycji frazy w danym dniu miesiąca

Działamy na terenie Rzeszowa, Tarnowa, Stalowej Woli, Gorlic, Tarnobrzegu, Krosna, Przemyśla i okolic.

Formularz kontaktowy

Najszybszy kontakt przez formularz

FOLLOW US

Strony www

Strona www to podstawa

Tworzymy strony www typu wizytówki, serwisy firmowe, e-sklepy. Stawiamy na czytelność serwisu, użyteczność, responsywność.
Działamy również na polu reklamy internetowej, tworzenia sklepów internetowych.

Domeny internetowe

Rejestracja, odnowienie, transfer domen

Rejestrujemy wszystkie rodzaje domen internetowych, pomagamy w ich transferze od obecnego rejestratora. Nazwa serwisu to Twoja marka.

Pozycjonowanie

Google zmienia się codziennie

Pozycja strony w google.pl zależy od bardzo wielu czynników, dodatkowo co jakiś czas następuje aktualizacja algorytmów wyszukiwania co zmienia porządek... Jeśli jesteś daleko w wynikach, masz mały ruch, mało zapytań ze strony www - to dobrze trafiłeś. Staramy się być aktywni na rynku.

Strony internetowe

Strona internetowa to obecnie wizytówka firmy, podstawowe narzędzie pracy, marketingu, komunikacji z Klientem. To Twoja marka. Jeśli nie poświęcisz jej czasu, strona nie będzie wypozycjonowana, koszty jej wykonania będą tylko kosztami. 
A strona musi na Ciebie pracować!

Każda wykonana strona jest nowoczesna oraz responsywna, czyli poprawnie się wyświetla na telefonach komórkowych czy też tabletach. 


Pozycjonowanie stron internetowych dla firm i osób prywatnych. Płatność tylko za efekty! Dopóki strona nie jest na 1 stronie w wynikach google.pl nic Państwo nie płacą.


Darmowa wycena fraz do pozycjonowania. Proszę przysłać przez formularz kontaktowy adres www strony do pozycjonowania oraz przykładowe frazy do pozycjonowania – wykonam analizę strony i wycenę fraz. Ceny są zróżnicowane. Stawiam na dobrą współpracę, Optymalizacja strony gratis po podpisaniu umowy na min. 6 miesięcy. 

Wykonujemy strony internetową już zoptymalizowana pod wyszukiwarkę. Indeksujemy ją w google.pl, Najczęściej jest to strona www oparta na skrypcie WordPress z panelem administracyjnym posiadająca kilka podstron, grafiki, formularz kontaktowy, mapkę google. Strona wizytówka wykonana w html nie posiada panelu do samodzielnej edycji treści czy podmiany zdjęć. 

Pełna obsługa internetowa

...od projektu strony po jej wykonanie, rejestrację domeny internetowej, umieszczenie strony na serwerze (hosting), wstępnie zaindeksowanie strony przez google, założenie skrzynek pocztowych e-mail, i przekazanie haseł Klientowi.
Za dodatkową opłatą oferujemy całoroczną aktualizację strony.

Jeśli nie posiadasz strony internetowej, domeny, hostingu, firmy do pozycjonowania, nie znasz fotografa który wykona profesjonalne zdjęcia siedziby firmy, pracowników, linii montażowej czy oferowanych produktów - to dobrze trafiłeś. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci wszystkie te usługi w pakiecie. Napisz do nas e-maila!


Fotografia produktowa

Szukasz profesjonalnego fotografa zajmującego się fotografią produktową/przemysłową na potrzeby katalogów, folderów, stron i sklepów www, z bogatym doświadczeniem? - zapraszamy do kontaktu! Bogate portfolio, doświadczenie w wielu branżach.

Dla nowopowstałych podmiotów gospodarczych, jednoosobowych firm istnieje możliwość płatności w ratach!

Pomagamy w doborze odpowiednich fraz do pozycjonowania.

Jesteśmy elastyczni. Nie posiadamy sztywnego cennika. Każdy Klient jest traktowany indywidulanie.