Jednorożec SEO – kto szybszy?

Jednorożec SEO

Czy ktoś widział jednorożca SEO w ostatnich dniach? Niestety telewizja TVP, TVN i inne stacje w Polsce i za granicą milczą na ten temat… Niestety… Mają inne tematy na głowie. Co mówi polski Internet?

Jednorożec – stworzenie fantastyczne, występujące w mitach i legendach, posiadające jeden róg pośrodku czoła. Najwcześniej opisane przez Ktezjasza w V–IV w. p.n.e.; Pliniusz Starszy dodał mu jeszcze łeb jelenia, stopy słonia i ogon lwa. W średniowieczu przedstawiano jednorożca z głową i korpusem białego (rzadziej czerwono-czarnego) konia, dodając niekiedy nogi jelenia i lwi ogon. Jednorożca uważano za jedyne zwierzę mające odwagę atakować słonia, posiadające tak ostre kopyta, że jedno ich uderzenie rozcina słoniowi brzuch. Tyle w temacie mówi Wikipedia. A branża SEO co mówi na temat “jednorożca SEO”? Niestety niewiele…

Jednorożec SEO – nowy konkurs branży SEO czy naukowy test

W Google trudno się przebić na frazy ogólnopolskie jeśli jest duża konkurencja w danej branży. Łatwiej to zrobić na frazy lokalne tzw. “local SEO” czy branżowe typu “SEO jednorożec”, jednorożec SEO na pościeli, jednorożec bajka dla dzieci, czy jednorożec na odpuście, festynie jako dmuchaniec, balon z helem w postaci jednorożca. Ja osobiście widzę jednorożce SEO jedynie jako figurki ceramiczne w pokoju dzieci, ale taki ceramiczny pewnie się nie liczy…

W sztuce średniowiecznej i renesansowej jednorożec był symbolem czystości i niewinności. Czy jest teraz? Czy SEO to jeszcze sztuka czy już tylko technika, technikalia i chęć wypromowania się na niewinnym mitycznym stworze… Ten dylemat zostawiam psychologom, socjologom, a nie tylko specjalistom z branży SEO i SEM.

SEO jednorożec SEO w filmie

Jednorożec” – film z 2018r.

Sklep z jednorożcami” – 2017r.

Ostatni jednorożec (ang. The Last Unicorn) – amerykańsko-japońsko-brytyjsko-niemiecki film animowany fantasy z 1982 roku zrealizowany na podstawie książki Petera S. Beagle’a pod tym samym tytułem.

Jednorożec SEO w sztuce

jednorożec SEO w sztuce - Średniowiecze

Róg jednorożca – legendarny przedmiot popularny w Europie Zachodniej. Przez większość średniowiecza oraz we wczesnej nowożytności wierzono, iż był prawdziwym rogiem zdobiącym czoło tego stworzenia. Wierzono, że róg jednorożca jest źródłem uzdrawiającej mocy. Od XIII wieku jego właściwości uznawano za rzeczywiste, przez co stał się jednym z najdroższych i najsłynniejszych lekarstw stosowanych w renesansie. Uff… Cytat z Wikipedii… (https://pl.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3g_jednoro%C5%BCca)

Zagadka:

Jedzenie

Co jedzą jednorożce SEO?

Odpowiedź: Karmę dla jednorożców…

Jednorożce SEO również są w Częstochowie – “MIG hosting” zaprasza do współpracy!

tel. 602 555 323

www.natopie.pl/jednorozec-seo