Hosting, serwery – miejsce pod stronę internetową

Jesteśmy pośrednikami w sprzedaży kont hostingowych o różnej pojemności od 200MB do 100GB w zależności od potrzeb Klientów. Prosimy o kontakt emailowy w celu określenia zapotrzebowania lub wielkości strony. Niektóre hostingi mają określony transfer, niektóre posiadają opcję bez limitu.

Każdy serwer posiada:

PHP 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 8.0 Perl, CGI
MariaDB 10.1, PostgreSQL, MySQL
Panel administracyjny typu cPanelu lub Direct Admin
Automatyczna instalacja skryptów
Gwarancja dostępności
Kopię bezpieczeństwa do 14 dni
14 dni darmowego testu

Korzystamy z kilku serwerów zlokalizowanych w Polsce więc swoim Klientom możemy polecić najlepsze i niezawodne serwery. Tworząc stronę www dla Klienta sami umieszczamy ją na serwerze, tworzymy konta pocztowe, wstępnie pozycjonujemy, zgłaszamy stronę do indeksowania przez wyszukiwarkę Google. Jeśli strona tworzona jest kompleksowo – wykonanie u nas strony, rejestracji domeny, wykupienie hostingu, certyfikatu SSL – cena jest niższa.

strony www Częstochowa, tworzenie sklepów internetowych, pozycjonowanie stron www

 

Konta hostingowe – konta internetowe

7 dni bezpłatnego testu

Na każde konto hostingowe obowiązuje bezpłatny 7-dniowy okres testowy. Od tej chwili użytkownik konta może sam zakładać konta e-mail, subdomeny, przeglądać statystyki stron, logi serwera, ustawiać limity pojemności dla poszczególnych kont pocztowych, baz danych, kontrolować zajętość konta ftp, poczty, i wiele więcej… Każde konto wyposażone jest w trzy programy do odbioru poczty przez www. Standardowe konto hostingowe kosztuje 150zł netto/rok.

Direct Admin – bądź administratorem własnego konta hostingowego

Do każdego konta www instalowany jest panel administracyjny Direct Admin, dzięki któremu znając tylko jedno hasło mamy dostęp do wszystkich opcji swojego konta: zakładamy konta FTP i bazy danych MySQL, odbieramy pocztę z poziomu strony www (program pocztowy Roundcube), zakładamy i modyfikujemy konta pocztowe, tworzymy subdomeny, dodajemy kolejne domeny do konta www, przekierowania poczty na inny email z poziomu programu pocztowego, sprawdzamy statystyki oglądalności witryny za pomocą kilku programów, w łatwy sposób instalujemy wybrane skrypty PHP oraz tworzymy kopię witryny na dysku lokalnym.

PAKIET FANTASTICO PL – 40 SKRYPTÓW ZA DARMO

Każde konto wyposażone jest w program Fantastico PL. Pakiet Fantastico – ponad 40 skryptów gotowych do zainstalowania na serwerze: sklepy internetowe, blogi, chat, CMS, księgi gości, ankiety, sondy, aukcje, galerie zdjęć, obsługa klienta on-line, FAQ, zarządzanie projektami, fora dyskusyjne i inne. Każde konto zawiera również zestaw preinstalowanych skryptów CGI: losowy html, księga gości, zaawansowana księga gości, licznik, zegar, odliczanie, poczta przez CGI, FormMail, wyszukiwarka witryny, system banerowy, Chat na CGI i drugi na JAVA, kartę sklepu AgoraCart oraz narzędzie do dodawania Twojej witryny do wyszukiwarek. Z pomocą tych narzędzi każdy nawet nie wprawny użytkownik może jednym kliknięciem myszy zamontować na swoim serwerze wybrana aplikację i stworzyć solidną podstawę dla swojego serwisu wyposażonego w wszystkie najlepsze narzędzia.

Hosting po polsku

ADMINISTRACJA SERWERA, KONTA HOSTINGOWEGO

Jedna zasada – znając jedno hasło masz dostęp do wszystkich opcji – baz danych, poczty przez www, domen, subdomen, statystyk. Od ciebie zależy ile przeznaczysz na ftp – serwis internetowy, ile na bazę danych a ile na konta pocztowe. Poczuj się nie tylko właścicielem swojego serwisu – ale przede wszystkim administratorem. Dla mniej wtajemniczonych sami założymy konta pocztowe, pomożemy wrzucić pliki na serwer…

W ramach każdego z kont oferujemy Direct Admin do administracji kontem.

Narzędzie to umożliwia edycję:

kont e-mail – zakładanie, usuwanie, modyfikację
– baz danych – zakładanie, usuwanie, modyfikację
– aliasów pocztowych
– autoresponderów
– list pocztowych
– zmianę hasła do konta ftp
– dostęp do statystyk
– dostęp do odbioru poczty przez stronę  www – program Roundcube
– pobieranie logów serwera
– sprawdzanie zajętości konta ftp i poczty
– instalację zbioru skryptów CGI i PHP: licznik, forum, sklep on-line oscommerce,
itd.

POP3 i SMTP w ramach wszystkich kont pocztowych:
W ramach usługi zarówno Państwo jak i Państwa Klienci mogą od razu po założeniu konta w Swoim programie pocztowym ustawić bezpieczne połączenie. Aktualne zabezpieczenia poczty:
– SMTP i POP3,
– dostęp przez WWW,
– program antywirusowy
zapewniają całkowite bezpieczeństwo przesyłanych przez Państwa danych tą drogą.

Domeny – transfer, rejestracja, odnowienie (przedłużenie), cesja

Rejestrujemy domeny polskie, globalne i zagraniczne.

Chcesz zarejestrować lub oddelegować domenę? O więcej szczegółów zapytaj na e-maila.

W ramach każdego konta istnieje możliwość wykupienia domeny mojadomena.pl lub innej. Blechgarage, Blechgaragen

Uwaga:

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego miejsca na serwerze, zwiększenie transferu itp.

W ramach każdej z domen możliwe jest uaktywnienie listy pocztowej (automatu do rozsyłania e-maili jednocześnie na wiele kont).

Skaner antywirusowy i antyspamowy:
Na wszystkich kontach e-mail obsługiwanych na serwerach zainstalowane jest komercyjne oprogramowanie skanera antywirusowego. Działanie programu polega na wykrywaniu wirusów i ich automatycznym usuwaniu. Po usunięciu takiego wirusa zarówno do odbiorcy jak i nadawcy wysyłana jest informacja o zawirusowanej poczcie zawierająca dane nadawcy oraz odbiorcy wiadomości. Baza wirusów skanera uaktualniana jest nawet kilka razy w ciągu dnia w związku z czym daje on 99% skuteczności. Skaner jest automatycznie włączany dla każdego konta w związku z czym nie jest konieczne zaznaczanie dodatkowych pozycji w programach administracyjnych.

Instalacja własnych skryptów, stron WWW, sklepów, może być łatwa. Za pomocą naszego autoinstalatora zainstalujesz niemal każdy z najpopularniejszych skryptów samodzielnie, wykonując jedynie kilka kliknięć myszką. Autoinstalator wykona całą robotę za Ciebie. Będzie również przypominał Ci o niezbędnych aktualizacjach, kiedy będą one dostępne lub nawet zaktualizuje Twoją stronę samodzielnie, bez Twojej ingerencji!

Autoinstalator oferuje obecnie kilkaset różnych skryptów do instalacji, w tym m.in. takie jak: WordPress, Joomla, Moodle, ownCloud, NextCloud, Seo Panel, Magento, PrestaShop, phpBB, SMF, WHMCS, MyBB, Laravel, OpenCart, Xoops, Drupal, DokuWiki, MediaWiki, phpList, OpenNewsletter, LimeSurvey, EyeOS, osCommerce, Quick.Cart, SugarCRM, osTicket, Symfony.

Serwery działają na dyskach SSD, serwerownie znajdują się w Polsce. Gwarantujemy, że Twoje usługi będą dostępne przez minimum 99,80% czasu w ciągu roku. To oznacza, że wliczając w to wszelkie zapowiedziane prace techniczne – przerwy w działaniu Twoich usług nie przekroczą łącznie około 17 godzin w ciągu roku!

Zapewniamy dostęp do możliwie jak największej liczby wersji PHP.  Na bieżąco aktualizujemy i wdrażamy kolejne, najnowsze wersje. Możesz nimi zarządzać samodzielnie i dla każdej domeny ustawiając osobną, dowolną wersję PHP. Oferujemy dostęp zarówno do wersji PHP 5, PHP 7 oraz najnowszych PHP 8. W panelu Direct Admin sam zmieniasz wersję php dla danej domeny.

Kopie bezpieczeństwa serwisów wykonujemy co 7 dni, baz danych raz na dobę.