Przedmioty 3D

Proponujemy Państwu prezentację produktu w 3D.

Przedmioty 3D mogą zostać wykonane tak aby można było je obracać wirtualnie na stronie www. Prezentacja może zostać zaopatrzona dodatkowo w zdjęcia produktu i opis. Przedmioty 3D pozwalają na obejrzenie przedmiotu z każdej strony z możliwością przybliżenia interesujących fragmentów. Prezentacje wykonujemy w technologii Flash i po opłaceniu przekazujemy je wraz z kodem i instrukcją wykorzystania zdjęć 3D na stronie www.

Cena zdjęć w technologii 3D uzależniona jest od ilości wykonanych zdjęć tj. liczby klatek skadających się na animację. Im więcej klatek tym animacja jest płynniejsza.

Przykład przedmiotu 3D

Oferujemy Wykonanie zdjęć o ustalonej ilości klatek, oraz ich edycja w programie graficznym, stworzenie kodu HTML ułatwiającego osadzenie Przedmiotu 3D na stronie internetowej wraz z interakcyjnym menu sterujacym (przybliżenie/oddalenie, start/stop animacji)

Oferta skierowana jest do:

– PRODUCENTÓW (zarówno urządzeń specjalistycznych, jak i sprzętu AGD) np. producent mebli, wózków dziecięcych, zabawek dla dzieci, biżuterii, telefonii komórkowej, producent specjalistycznej aparatury medycznej itp.

– HURTOWNI, POŚREDNIKÓW, SKLEPÓW internetowych

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem przedmiotów w technologii 3D napisz do nas emaila